top of page

warsztaty i spotkania osobiste
(na miejscu i online)

your healing arts

WOLNOŚĆ  WYJĄTKOWOŚĆ  MOC 

Jesteś tu nie przez przypadek! Znalazlaś nas, bo jesteś gotowa

BYĆ SOBĄ... PO PROSTU I BEZ PARDONU! 

Jesteś tu po swoją suwerenność emocjonalną i w życiu wogole, gotowa żeby poznać swój indywidualny, osobisty język emocji, sposoby jakimi Twoje ciało i intuicja

komunikują się z Tobą. Jesteś tutaj żeby poznać i odpowiedzieć

na swoje potrzeby ( nawet, albo przede wszystkim!, te które powiedziano ci że są 'złe'),

postawić granice, odkryć i ruszyć po swoje pragnienia.

Image by Alex Alvarez

Każda zmiana jest trudna na początku, burzliwa w trakcie i cudowna na końcu.

Robin Sharma

jak pracujemy

Zapraszam na podróż w głąb siebie. To wyjątkowa podróż, bo zwiedzimy miejsca nam 'bliskie i dalekie'.

 

Jednym z kluczowych elementów tego procesu jest praca nad poczuciem własnej wartości. Jak w ogrodzie, będziemy podziwiać piękno i bogactwo już istniejących kwiatów, wyplewimy chwasty i zmienimy lub uaktualniamy niesprzyjające nam warunki, dodamy świeżości i umocnimy korzenie.

Co to właściwie znaczy? Nauczymy się, jak zrozumieć i docenić swoje mocne strony, talenty i umiejętności. Dzięki temu staniemy się bardziej pewne siebie i zdolne do podejmowania świadomych decyzji, które odzwierciedlają nasze wartości, marzenia i cele życiowe.

Zaprzyjaźnij się ze wszystkimi emocjami.

Panowanie nad emocjami jest kluczem do witalności i zdrowia. Emocje, traktowane z troską i szacunkiem, są źródłem ogromnej mocy i energii, dlatego pierwszym krokiem do przekształcenia emocji w siłę to ich akceptacja.

Kiedy możemy akceptować WSZYSTKIE nasze emocje, a nie tylko te komfortowe, mówimy „tak” temu, co to znaczy zyc pelnia zycia.

Emocje są nie tylko źródłem witalności, energii i paliwa, ale także naszym kompasem. Zbadane wystarczająco głęboko emocje – nawet te „zakazane” jak zazdrość czy złość – często mogą zawierać wskazówki dotyczące naszych najbardziej ukrytych pragnień i powołań.

Emocja to po prostu wiadomość od ciebie dla ciebie, a kiedy dasz każdemu szansę wypowiedzenia się, możesz podjąć uzasadnione, spójne decyzje.

Rozumiejąc, jak emocje poruszają się w Tobie i u innych, możesz zaistnieć jako liderka w swojej rodzinie, firmie lub społeczności, jako wzór do naśladowania prawdziwej pewności siebie i samo spełnienia.

Odkrywanie Intuicji & rozwijanie Kreatywności

Kobieca intuicja to niezwykle cenna umiejętność, która pozwala nam lepiej rozumieć siebie i innych oraz podejmować dobre dla nas decyzje. Kreatywność jest ważną częścią kobiecej mądrości, która pozwala nam wyrażać siebie, znajdować rozwiązania problemów i tworzyć piękno w świecie.

Każda z nas jest cudownie inna więc podczas naszych spotkań, będziemy korzystać z różnych narzędzi, ćwiczeń i technik: ćwiczenia medytacyjne, refleksje i praktyki uważności, ruch intuicyjny, pisanie, rysowanie, tańczenie, praktyki mindfulness, warsztaty life coachingowe, elementy terapii sztuka.

Dzięki nim uczymy się słuchać swojego wewnętrznego głosu i korzystać z niego w codziennym życiu,  odkrywamy swoje talenty i pasje a przede wszystkim trenujemy odwagę w wyrażaniu siebie! 

 

Kultywowanie Relacji I Budowanie Wsparcia

Moją najważniejszą intencją jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której będziemy mogły otwarcie dzielić się swoimi doświadczeniami, uczuciami i przemyśleniami.

Stworzyć miejsce gdzie uczymy się, jak budować głębokie i autentyczne relacje oraz jak tworzyć systemy wsparcia, które są niezbędne dla naszego zdrowia emocjonalnego i duchowego. 

Odnalezienie Równowagi I Dążenie Do Samorealizacji

 

Odkrywanie naszego wnętrza i świętowanie kobiecej mądrości prowadzi do samorealizacji i osobistego wzrostu. Podczas naszych wspólnych warsztatów, będziemy odkrywać swoje wartości, cele i pasje oraz rozwijać umiejętności, które pomagają im osiągnąć pełnię swojego potencjału, pomagają  znaleźć równowagę między życiem zawodowym, osobistym i duchowym poprzez naukę technik zarządzania czasem, stawiania granic i dbania o własne potrzeby.

'Szczęście zależy od tego, czy jesteś wolna a wolność zależy od odwagi'. Marie Rutkoski

 

GOTOWA? 

 

moje narzędzia 

Żadne techniki, które stosujemy podczas spotkań nie wymagają wcześniejszego doświadczenia ani konkretnych umiejętności. Wszystkiego nauczymy się razem i razem stworzymy własną wersję wyrazu, odpowiednią do Twoich unikalnych potrzeb.

Kiedy, jak
i ile:

  • spotkania grupowe na żywo: szczegóły sprawdź poniżej 

  • sesje osobiste: online platforma Zoom lub Ennis, Co.Clare Irandia

  • sesje osobiste €90 , 90-120 min

O MNIE

Image by Jasmin Chew

Następne wydarzenie:
Healing Arts i sesja zdjęciowa 

**Ilość miejsc bardzo ograniczona**

 

"I powiedziałam do mojego ciała cicho:"

Chcę być twoim przyjacielem.

Wziął długi oddech i odpowiedział: "Czekałam na to całe życie". /N. Waheed

 

Mamy przyjemność zaprosić Cię na to wyjątkowe i inspirujące doświadczenie. 

Tym razem warsztaty Healing Arts będą dotyczyły TWOJEGO CIAŁA, obrazu ciała, historii przekonań ciała, relacji z ciałem i tego, jak wpływa ta relacja na twoje życie.  

Zbadamy nasze przekonania, nasze nieprzydatne wzorce, przyjrzymy się sposobom wspierania siebie, jak ZACZĄĆ AKCEPTOWAĆ lub pogłębić istniejące połączenie z naszym wizerunkiem ciała przez:

UMYSŁ: life coaching, 

CIAŁO: ruch, 

DUSZA: kreatywność. 

Nasza podróż zostanie zwieńczona sesją zdjęciową z Niamh z Pipshots.

WŁASNE ZDJĘCIE! Tak!! dobrze przeczytałaś! :)) !! 

 

Pip jest niesamowitą artystką, wróżką, pasjonatką fotografii buduarowej, umożliwiającą kobietom połączenie się z ich wewnętrzną siłą, pewnością siebie, pięknem, dzikością, delikatnym ja... kobietą, którą czasami ukrywamy:)

 

Czego się spodziewać:

interaktywny warsztat life coachingowy, kreatywne praktyki mindfulness, delikatny ruch, wspólny lunch, sesja zdjęciowa (+ otrzymujesz swój portret!), 

muzyka, zabawa, kreatywne wyrażanie siebie, znaczące rozmowy. 

Dla kogo: każdy, kto jest gotowy odkryć swoją piękną kobiecą stronę. 

Dlaczego: "Poczucie piękna nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądasz." /E. Watson

Kiedy: niedziela 21 kwietnia 11-17:00 w Ennis 

Cena: 110 

 

Warsztaty prowadzone są w języku angielskim. 

bottom of page