top of page

SHE WOLF 

WOLNOŚĆ  WYJĄTKOWOŚĆ  MOC 

Jesteś tu nie przez przypadek! Znalazlaś nas, bo jesteś gotowa

BYĆ SOBĄ... PO PROSTU I BEZ PARDONU! 

Jesteś tu po swoją suwerenność emocjonalną i w życiu, gotowa żeby poznać swój indywidualny, osobisty język emocji, sposoby jakimi Twoje ciało i intuicja

komunikują się z Tobą. Jesteś tutaj żeby poznać i odpowiedzieć

na swoje potrzeby ( nawet, albo przede wszystkim!, te które powiedziano ci że są 'złe'),

postawić granice, odkryć i ruszyć po swoje pragnienia.

v1.jpg

Którego wilka słuchasz?
Białego, który prowadzi Cię do szczęścia i realizacji marzeń?
Czy Czarnego, który ciągnie Cię w dół i straszy?

program

Zapraszamy na trzymiesięczną podróż w głąb siebie. To wyjątkowa podróż, bo zwiedzimy miejsca nam 'bliskie i dalekie'.

 

Jednym z kluczowych elementów tego programu jest praca nad poczuciem własnej wartości. Jak w ogrodzie, będziemy podziwiać piękno i bogactwo już istniejących kwiatów, wyplewimy chwasty i zmienimy lub uaktualniamy niesprzyjające nam warunki, dodamy świeżości i umocnimy korzenie.

Co to właściwie znaczy? Nauczymy się, jak zrozumieć i docenić swoje mocne strony, talenty i umiejętności. Dzięki temu staniemy się bardziej pewne siebie i zdolne do podejmowania świadomych decyzji, które odzwierciedlają nasze wartości, marzenia i cele życiowe.

Odkrywanie Intuicji & rozwijanie Kreatywności

 

Kobieca intuicja to niezwykle cenna umiejętność, która pozwala nam lepiej rozumieć siebie i innych oraz podejmować dobre dla nas decyzje. Kreatywność jest ważną częścią kobiecej mądrości, która pozwala nam wyrażać siebie, znajdować rozwiązania problemów i tworzyć piękno w świecie.

Każda z nas jest cudownie inna więc podczas naszego programu, będziemy korzystać z różnych narzędzi, ćwiczeń i technik: ćwiczenia medytacyjne, refleksje i praktyki uważności, ruch intuicyjny, pisanie, rysowanie, tańczenie, praktyki mindfulness, warsztaty life coachingowe, elementy terapii sztuka.

Dzięki nim uczymy się słuchać swojego wewnętrznego głosu i korzystać z niego w codziennym życiu,  odkrywamy swoje talenty i pasje a przede wszystkim trenujemy odwagę w wyrażaniu siebie! 

Kultywowanie Relacji I Budowanie Wsparcia

Naszą najważniejszą intencją jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której będziemy mogły otwarcie dzielić się swoimi doświadczeniami, uczuciami i przemyśleniami.

Stworzyć miejsce gdzie uczymy się, jak budować głębokie i autentyczne relacje oraz jak tworzyć systemy wsparcia, które są niezbędne dla naszego zdrowia emocjonalnego i duchowego. Nasze spotkania nie są nagrywane i każda z nas składa obietnice dyskrecji i poufności informacji którymi się dzielimy.   

Odnalezienie Równowagi I Dążenie Do Samorealizacji

 

Odkrywanie naszego wnętrza i świętowanie kobiecej mądrości prowadzi do samorealizacji i osobistego wzrostu. Podczas naszych wspólnych warsztatów, będziemy odkrywać swoje wartości, cele i pasje oraz rozwijać umiejętności, które pomagają im osiągnąć pełnię swojego potencjału, pomagają  znaleźć równowagę między życiem zawodowym, osobistym i duchowym poprzez naukę technik zarządzania czasem, stawiania granic i dbania o własne potrzeby.

'Szczęście zależy od tego, czy jesteś wolna a wolność zależy od odwagi'. Marie Rutkoski

GOTOWA? 

 

jak?

Żadne techniki, które stosujemy podczas programu nie wymagają wcześniejszego doświadczenia ani konkretnych umiejętności. Wszystkiego nauczymy się razem i razem stworzymy własną wersję wyrazu, odpowiednią do Twoich unikalnych potrzeb.

Kiedy, jak
i ile:

  • TBA: spotkania co druga sobote 10-16 (30 min przerwa obiadowa) 

  • Online: Platforma Zoom; zajęcia NIE SĄ NAGRYWANE!

  • Przygotuj możliwie dla siebie komfortową i cichą przestrzeń.

  • Potrzebne materiały: zeszyt, kredki, ołówek, blok rysunkowy, koc, świeca.

  • Koszt 1000 zł 

O NAS

Wilk jest symbolem WOLNOŚCI i jeśli pojawia się na Twojej drodze, to oznacza to dosłownie: potrzebujesz wolności, nie pozwól się ograniczać, nie ograniczaj się, wilk potrzebuje przestrzeni i gdy zabierzemy mu wolność zginie. Gdy pozwolisz, by ktoś lub coś lub Ty sama siebie – zamkniesz w klatce, nawet, jeśli będzie ze złota, zachorujesz i zginiesz. Słuchaj Twojego instynktu, Twojego wewnętrznego głosu, Twojego wew. impulsu, głosu serca!!!

...

To niezwykłe Zwierzę, poczuj je w Twoim sercu, połącz się z nim, by iść drogą księżycową przez ciemne zakątki Twojej podświadomości, iść do przodu odważnie, nie pozwól, by ktoś lub coś zabrało Ci wolność i nie pozwól, by ktoś lub coś kradło Twoją energię życiową. Tutaj może chodzić o strach, który mieszka w Twojej podświadomości.

Jako Duchowe Zwierzę, Wilk przychodzi, aby nas wspierać i uczyć o sprawach związanych z osobistą mocą, równowagą, samokontrolą i zwierzęcymi instynktami. Nikt nigdy nie powinien kraść twojej energii, mentalnej, duchowej lub fizycznej. Czym innym jest oferowanie pomocy, a czym innym, gdy ktoś nadużyje Twojej dobroci.

TEKST Maria Bukardi. Czytaj więcej:

https://zwierzetamocy.org/2023/03/18/zwierze-mocy-wilk-nie-pozwol-aby-ktos-inny-ksztaltowal-twoja-rzeczywistosc/

 

bottom of page